istanbul escort bayan

Hakkımızda

Malumunuz Türkiye demek “sınav” demek. Ülkemizde bir yerlere gelebilmek, bir şeyler başarabilmek için çocukluk çağından erişkinliğe kadar TEOG, YGS, LYS, KPSS gibi bin bir çeşit sınavlara giriyoruz. Bu sınavlarda aldığımız sonuçlar, hayatlarımızı direkt olarak etkiliyor. Dolayısıyla bu sınavlara iyi hazırlanmak bizler için hayati önem taşıyor. İşte tam da bundan dolayı siz değerli ziyaretçilerimize hazırladığımız bu test çözme sitesi sizleri sınavlara hazırlayacak, zorlukları kolay hale getirecektir.

Sitemizde ilkokul, ortaokul ve lise (1-12.sınıf) öğrencilerinin çözebileceği tüm sınıfları barındıran, müfredata uygun ve ders olarak seçebileceğiniz tüm testler eklenmiştir. Bazı testlerin adetleri sınırlıdır fakat bilmenizi isteriz ki bir testi hazırlamak ve siteye yüklemek günlerce sürebilmektedir. Dolayısıyla elimizden geldiğince sitemizi güncel tutup, siz değerli ziyaretçilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda testler eklemeye devam edeceğiz. Ayrıca genel değerlendirme yapabilmeniz ve çıkmış soruları çözebilmeniz adına sitemize çok yakın zamanda TEOG, YGS, LYS, YDS, KPSS, Ehliyet Sınavı sorularıda eklenecektir.

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Çok kısa bir süre içerisinde Android ve IOS uygulamalarımızda yayınlanacaktır.

Yararlandığınız testleri, sınavları ve diğer bilgileri sosyal medyada paylaşarak ve arkadaşlarınıza tavsiye ederek bize destek olabilirsiniz.

Tüm ziyaretçilerimize  sınavlarında başarılar dileriz.

Testgele Ailesi

[Toplam:13    Ortalama:3.8/5]

Android Uygulama

Testler

Bizi Takip Edin!